+3851 3040 200 info@mcs.hr

Voditelj IT projekata u zdravstvu (m/ž)

Karijera u MCS-u

Opis posla

Pridruži se timu koji već dugi niz godina stvara najbolje i najpoželjnije Cloud IT sustave u zdravstvu. Svojim rješenjima informatiziramo zdravstvo i lider smo u ovome segmentu poslovanja.  Liječnicima omogućavamo da ne brinu o informatici! Težimo biti najbolji u onome što radimo te tražimo pojedince koji razmišljaju poput svih nas. Želiš biti najbolji u ovome što radiš i raditi za tvrtku koja je jedan od najpoželjnijih poslodavaca na IT tržištu? Javi nam se ako želiš raditi u pravoj maloj „tvornici“ softvera za zdravstvo!

Znaš li da je vrlo vjerojatno da i tvoj doktor koristi naš program Medicus.Net?

Na ovom iznimno interesantnom i širokom području tražimo marljive, stručne te sve one koji su u mogućnosti brzo usvajati nova znanja. Radno mjesto zahtjeva neprestano usavršavanje i stjecanje novih znanja koje omogućavamo svim svojim zaposlenicima!

Što ćete kod nas raditi?

  • samostalno upravljati projektima i pratiti realizaciju svih zadataka
  • svakodnevno surađivati s poslovnim korisnicima, partnerima i internim razvojnim timom
  • sudjelovati na kompleksnim razvojnim projektima od kojih se većina financira od strane EU
  • analizirati poslovne procese
  • administrirati i izrađivati projektnu dokumentaciju
  • izrađivati funkcionalne specifikacije aplikacijskih rješenja
  • obavljati kontrolu kvalitete i testiranje funkcionalnosti aplikacijskih rješenja

Uvjeti

  • društveno, tehničko usmjerenje, poželjno područje organizacije i menadžmenta
  • prednost, no nije uvjet FER, FOI ili PMF
  • najmanje 2 godine iskustva kroz uspješno upravljanje IT projektima
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • iznimne analitičke, prezentacijske i pregovaračke kompetencije
  • sposobnost jasnog i sažetog pisanog izražavanja
  • odgovornost u obavljanju posla te samostalnost i inicijativa u radu
  • samoinicijativnost i fleksibilnost
  • znanje rada na računalu i korištenju aplikacija iz MS Office paketa (posebno Microsoft Project i ostalih PM alata)
  • poželjno: posjedovanje PMP® certifikata

Što nudimo?

  • ugovor na neodređeno
  • opuštenu i kreativnu radnu okolinu
  • stabilnu radnu sredinu
  • rad na novim i zanimljivim projektima
  • službeni telefon
  • prijenosno računalo
  • dodatne edukacije
  • moderne tehnologije

…ima još toga:

  • hektolitre kave i čaja dnevno
  • besplatnu teretanu
  • besplatne sistematske preglede
  • teambuildinge i druženja

    Želiš još nešto? Predloži nam!

Zainteresirani ste za oglas?

Prijava na posao

Osobne informacije

Ostale informacije