+3851 3040 200 info@mcs.hr

Software tester (m/ž)

Karijera u MCS-u

Opis posla

Pridruži se timu koji već dugi niz godina stvara najbolje i najpoželjnije Cloud IT sustave u zdravstvu. Svojim rješenjima informatiziramo zdravstvo i lider smo u ovome segmentu poslovanja.  Liječnicima omogućavamo da ne brinu o informatici! Težimo biti najbolji u onome što radimo te tražimo pojedince koji razmišljaju poput svih nas. Želiš biti najbolji u ovome što radiš i raditi za tvrtku koja je jedan od najpoželjnijih poslodavaca na IT tržištu? Javi nam se ako želiš raditi u pravoj maloj „tvornici“ softvera za zdravstvo!

Znaš li da je vrlo vjerojatno da i tvoj doktor koristi naš program Medicus.Net?

Na ovom iznimno interesantnom i širokom području tražimo softver testera s odličnim okom za detalje, koji razumije da je razlika između osrednjeg i odličnog proizvoda upravo u detaljima. Ako te baš smeta da kad želiš napraviti neku akciju moraš kliknuti 4 puta, a moglo bi se napraviti da je samo 3 puta, onda si osoba koju tražimo! Naš idealan tester treba biti željan poslovnih i tehnoloških izazova, koji će se svojim znanjem i daljnjim razvojem svojih kompetencija brzo uklopiti u postojeće timove. Radno mjesto zahtjeva neprestano usavršavanje i stjecanje novih znanja koje omogućavamo svim svojim zaposlenicima!

Koje odgovornosti očekujemo od testera?

  • priprema, održavanje i izvođenje test case-ova u svim fazama projekta
  • suradnja s voditeljima projekata i developerima
  • osiguravanje da sve nove funkcionalnosti ispravno funkcioniraju
  • provođenje manualnog testiranja; poželjno znanje automatskog testiranja
  • izrada testnih planova i skripti te priprema test case-ove na bazi poslovnih zahtjeva
  • samoinicijativno iznošenje prijedloga unapređenja funkcionalnosti
  • pronalaženje bugova i pisanje bug-reporta
  • dokumentiranje test aktivnosti
  • kontinuirano učenje novih alata, softvera i drugih povezanih tehnologija u području softverskog testiranja

Uvjeti

  • VSS, društveno, informatičko ili tehničko usmjerenje
  • najmanje 1 godina iskustva na sličnim poslovima
  • izrazite komunikacijske vještine
  • sposobnost jasnog i sažetog pisanog izražavanja
  • odgovornost u obavljanju posla te samostalnost i inicijativa u radu
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • znanje rada na računalu i korištenju aplikacija iz MS Office paketa
  • poželjno, ali nije uvjet -> poznavanje osnova web tehnologija i baza podataka (SQL, XML, HTML, JS…)

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno
  • Opuštenu i kreativnu radnu okolinu
  • Stabilnu radnu sredinu
  • Rad na novim i zanimljivim projektima
  • Službeni telefon
  • Prijenosno računalo
  • Dodatne edukacije
  • Moderne tehnologije

…ima još toga:

  • Hektolitre kave i čaja dnevno
  • Besplatnu teretanu
  • Besplatne sistematske preglede
  • Teambuildinge i druženja

Želiš još nešto? Predloži nam!

Zainteresirani ste za oglas?

Prijava na posao

Osobne informacije

Ostale informacije